تبلیغات
فاطمیون! - اعتراف مجری بی بی سی به داشتن ابطه نا مشروع!+عکس

وقتی آقای مار به عنوان مجری تلویزیون افراد مختلف را به چالش می كشد باید اجازه دهد كه دیگران هم او را نقد كنند... گرفتن حكم ممنوعیت انتشار خبر از دادگاه توسط چنین فردی نشانگر دو رویی است.

به گزارش آخرین نیوز به نقل از ایرنا، 'اندرو مار' از مجریان مشهور تلویزیون 'بی بی سی' به برقراری رابطه نامشروع با یكی از خبرنگاران زن اعتراف كرد.

وی در مصاحبه ای با روزنامه 'دیلی میل' لندن كه بازتاب گسترده ای در دیگر رسانه های انگلیس داشت، اعتراف كرد كه حدود هشت سال پیش و زمانی كه سردبیر سیاسی 'بی بی سی' بوده با یكی از خبرنگاران زن همكار خود ارتباط جنسی داشته است.وی گفت: من در سال 2008 میلادی و برای جلوگیری از انتشار اخبار این رابطه به دادگاه مراجعه كردم و حكمی را برای ممنوعیت انتشار این خبر از دادگاه دریافت كردم.

'اندرو مار' كه متاهل می باشد با ابراز تاسف از این مساله گفت: من به هرحال مجبور بودم كه به فكر خانواده خودم باشم.

وی افزود: البته من با هدف جلوگیری از انتشار خبر توسط دیگر روزنامه نگاران وارد این حرفه نشده ام... ولی معتقد بودم كه این موضوع یك مساله خصوصی است و ارتباطی به دیگران و منافع عموم ندارد و به همین دلیل با حكم دادگاه جلوی انتشار خبر را گرفتم.

این مجری مشهور 'بی بی سی' در این گفت و گو اعتراف كرد كه از این پیشامد شرمسار است.

بر اساس گزارش رسانه های انگلیس، اندرو مار از این رابطه نامشروع كه تاكنون پنهان بوده، صاحب فرزند نیز شده است.

'ایان هیسلاپ' یك فعال مدنی و سردبیر نشریه 'چشم خصوصی' در مصاحبه ای با شبكه 4 رادیو 'بی بی سی' گفت: من هفته گذشته ممنوعیت انتشار خبر روابط نامشروع اندرو مار را در دادگاه به چالش كشیدم چون معتقدم كسی كه به عنوان خبرنگار فعالیت می كند نباید خودش مانع انتشار اخبار به بهانه حفاظت از حریم خصوصی شود.

وی افزود: وقتی آقای مار به عنوان مجری تلویزیون افراد مختلف را به چالش می كشد باید اجازه دهد كه دیگران هم او را نقد كنند... گرفتن حكم ممنوعیت انتشار خبر از دادگاه توسط چنین فردی نشانگر دو رویی است.

گفتنی است طی هفته های اخیر تعدادی از افراد مشهور بویژه فوتبالیست ها و بازیگران سینما و تلویزیون با مراجعه به دادگاه احكامی را برای جلوگیری از انتشار اخبار و گزارش های مربوط به روابط غیراخلاقی و نامشروع خود دریافت كرده اند.

صدور چنین احكامی كه معمولا نیازمند صرف هزینه های هنگفتی است، انتقادات گسترده ای را در میان مقامات و افكار عمومی انگلیس برانگیخته است.

منتقدان می گویند: دادگاه نباید به بهانه حفاظت از حریم خصوصی، اجازه دهد رفتارهای غیراخلافی افراد مشهور از دید عموم پنهان بماند.

درباره وبلاگ


آخرین پستها


نویسندگان


صفحات جانبی


نظرسنجی

    نظر سنجی


مترجم سایت


ساخت کد موزيک آنلاين

مقدم
Google

کد دعای فرج برای وبلاگ

آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

لوگو
ابزار نمایش رتبه گوگل یا پیج رنک , . , .
>