تبلیغات
فاطمیون! - سخنرانی داغ حاج منصور ارضی(این مردک را از دولت بیندازید بیرون)

سخنرانی داغ حاج منصور ارضی(این مردک را از دولت بیندازید بیرون)

 حاج منصور ارضی در مراسم زیارت عاشورا كه به مناسبت شهادت حضرت زهرای مرضیه (س) درحسینیه صنف لباس فروش تهران برگزار شد؛ درتوضیح «اكرمنی بك ان یرزقنی طلب ثارك مع امام منصور» و خطاب به رییس جمهور و سایر مسئولین سخنانی را مطرح کرد که بخش هایی از ان در زیر می آید:

* ما در سال ۸۸ گرفتار فتنه سیاسی شده بودیم و به كرم زهرای مرضیه (س) از این فتنه عبور كردیم؛ چرا كه یك آقایی بنام ولی فقیه (جانشین برحق امام زمان اروحنا له الفدا) بالای سر ما هست. ولی الآن دچار فتنه دینی شده ایم. لذا می بینیم كه یكی با اعتقادات امام زمانی ما بازی می كند! یكی با اعتقادات هیئتی ما بازی می كند! دیگری ...

* به رئیس جمهور ، رئیس مجلس و همه مسئولین می گویم كه با هم مهربان باشید. مگر می شود كه با دشمنان خدا دوست باشید؟!

* آن شخص منشور كوروش را روی دستش گرفته (مثل یك بچه) و انگار دارد برایش گریه می كند كه دارند تو را از من جدا می كنند!

* منشور امیرألمومنین علی (ع) كه نامه مولی به مالك اشتر هست را در سازمان ملل قبول كرده و ثبت می كنند ولی اینها متأسفانه به منشور كوروش روی آوردند و از آن دم زدند و بعد هم بحث مكتب ایرانی و ...

* خداوند در قرآن می فرماید: «ان اكرمكم عندالله اتقیكم» یعنی همه چیز بر محور اسلام باید باشد و قومیت و ملیت مهم نیست ؛ فقط اسلام.

* آن وقت آن آقا در مصاحبه اش می گوید كه اینها همه اش سیاه بازی و سیاهكاری است ما با كسی مشكلی نداریم.
* خدا كند كه آدم گرفتار دشمن خانگی نشود.

* یك زمانی رئیس جمهور می آمدند در هیئت ها و... ولی دیگر پیدایشان نمی شود؛ چرا كه نمی گذارند بیاید هیئت! و این یك بیماری است.

* از این شهر به آن شهر می روند و خدمات عمرانی انجام می دهندكه خیلی خوب است و هر كس هم كه مخالفت كند بغض دینی دارد.

* حرف ما این است كه این «مَردك» را از دولت بیندازند بیرون. این یك بیمار است و همه را بیمار می كند. راهی كه این میرود به تهِ جهنم است ولی متأسفانه رییس جمهور هم به حرفش گوش می كند.

* حرف مرا به رییس جمهور و مسئولین دولت برسانید كه ؛ همه علما و بزرگان هشدار می دهند كه این فرد خط فكری اش فراماسونری است و مشكل درست می كند برای كشور ولی آقایان نمی فهمند.

* به رییس جمهور می گویم كه بیا و تا دیر نشده بیدار شو و برگرد به دامن حضرت زهرا (س). تا دامن حضرت زهرا (س) و ابی عبدالله (ع) باز است بیا و برگرد. برگرد به سمت حزب الله و مردم. مردم گرانی را می توانند تحمل كنند ولی بازی با اعتقاداتشان را تحمل نمی كنند.

* در روز شهادت حضرت زهرا (س) همان سال به او گفتم كه این ۱۸ میلیون رأیی كه اوردی به حساب ۱۸ ساله پیامبر (ص) بگذار.

* تو همینطوری رأی نیاوردی! حزب الله خودش را برای تو خرج كرد (البته برای رضای خدا) ما كه دنبال پست و مقام نبوده و نیستیم . ما به دنبال روضه حسینی و فاطمی هستیم.

* ما نگران دین شما هسیم همانطوری كه نگران دین خودمان هستیم. ما كه با شما دعوا نداریم. دعوای ما بر سر دین است. باید مراقب بود كه اسیر فتنه دینی نشویم. براستی دیگر نمی خواهی برگردی؟! از دامن یهودیان امت پیامبر به دامن حضرت زهرا برگرد.

* مشكل ما این آدم و تعدادی دیگر از مشاورین رییس جمهور مثل همین جوانفكر است. وقتی كه می گوید می شود فرامین رهبری را رییس جمهور عمل نكند!!! این همان حرف بهزاد نبوی بوده است.

* سال ۶۰ به عده ای گفتم كه تفكر میرحسین كمونیستی است و او توانست خودش را ۳۰ سال پنهان كند و بعد رسوا شد ولی اینها نتوانستند یكسال دوام بیاورند و خودشان را نشان دادند.

* امروز فتنه دینی سراغ رییس جمهور آمده و اگر روسای قوای دیگر هم به خدا و حضرت زهرا (س)پناه نبرند گرفتار فتنه دینی می شوند.

درباره وبلاگ


آخرین پستها


نویسندگان


صفحات جانبی


نظرسنجی

    نظر سنجی


مترجم سایت


ساخت کد موزيک آنلاين

مقدم
Google

کد دعای فرج برای وبلاگ

آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

لوگو
ابزار نمایش رتبه گوگل یا پیج رنک , . , .
>